Sprzęt muzyczny zespołu

Nagłośnienie

RCF ART 422-A to dwudrożny aktywny zestaw głośnikowy o mocy 400W, dający ekstremalnie liniową odpowiedź częstotliwościową, i precyzyjny, głęboki kontrolowany bas, dzięki perfekcyjnemu połączeniu szybkich i efektywnych przetworników. Transparentny dźwięk w środkowym paśmie, i ekstremalną wierność w wysokim, gwarantuje 12" woofer, oraz 2" neodymowy driver ciśnieniowy. Uzupełnieniem zestawów szerokopasmowych jest aktywny subwoofer 4Pro8001-AS. To potężny bas o ciepłym brzmieniu, jeden z najlepszych w swojej klasie.

Nagłośnienie
Soundcraft Ui12 - mikser cyfrowy
RCF ART-422A - zestaw szerokopasmowy
RCF 4Pro8001-AS - bas
Shure BLX24R/Beta 58 - mikrofony bezprzewodowe
Sennheiser E-845S - mikrofony przewodowe
Fame IEM-1000, Behringer Power Play P1 - odsłuchy osobiste
dB Technologies FlexSys FM-10 - monitor odsłuchowy

Mikser

Soundcraft UI12 to cyfrowy mikser dźwięku sterowany za pomocą tabletu. Został wyposażony w szereg funkcji wykorzystywanych w sprzęcie koncertowym: korektory parametryczne i graficzne, kompresory, De-Esser, bramki szumów, eliminator sprzężeń, efekty pogłosowe... Jednocześnie oferuje krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału.

Oświetlenie

Dysponujemy zestawem oświetleniowym składającym się z ruchomych głów typu SPOT, belek BAR i reflektorów typu PAR. Całość kontrolujemy za pomocą komputerowego sterownika Freestyler DMX, dzięki czemu możemy dostosować pokaz do tempa utworu, uruchomić w dowolnym momencie efekty takie jak stroboskop, flash itp.
Uzupełnieniem zestawu jest wytwornica mgły, dzięki której promienie świateł są dużo lepiej widoczne przy jednoczesnym braku zadymienia sali.
Całość zapewnia niezykle widowiskowy pokaz który świetnie się prezentuje na filmie czy zdjęciach z wesela.

Oświetlenie
Light4me SPOT 60 LED - 4szt.
Showtec LED Light BAR 8 - 20szt.
LED PAR-56 18x3W SLIM - 30szt.
Eurolite LED PAR-64 - 6szt.
Antari Z350 - wytwornica dymu
Rampa oświetleniowa o szer. 4,5m
FREESTYLER DMX - software

Instrumenty

Aktualnie pracujemy na m.in. Korg PA 600 Professional Arranger Jest to świetnie brzmiący instrument, a dzięki funkcji wgrywania sampli. jego możliwości są wprost nieograniczone.
Poza tym korzystamy z gitar Fender Stratocaster oraz rozmaitych perkusjonalii: tamburyn, marakasy, shaker.

Instrumenty
KORG PA 600
Fender Deluxe Player Stratocaster
Vox AC30 VR

Efekty m.in.: Boss DD-7, TC Electronic Hall of Fame, Vox Ice 9 Overdrive, Boss 500H

Współpracujemy z wieloma firmami, a więc w razie potrzeby możemy zapewnić koncertowe nagłośnienie typu "line array" o mocy kilkudziesięciu tysięcy wat wraz z ośwetleniem i dużą sceną.